МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ ВИЩОЇ ОСВІТИ 2021

Минулого тижня викладачі кафедри документознавства та інформаційної діяльності Т. Д. Ганцюк, Н. В. Опар та Х. М. Вінтонів відвідали онлайн-форум, який організувала британська компанія Pearson. Конференція складалася з 27 онлайн-сесій, що протягом трьох днів працювали у 5 напрямках: залучення студентів, оцінювання, працевлаштування, професійно-орієнтована освіта та онлайн-навчання.

Пленарні засідання та презентації проводилися відомими лідерами та експертами, які аналізували сучасні проблеми сфери вищої освіти, зокрема, ряд доповідей було присвячено викликам дистанційної освіти, залученню мовчазних студентів, проведенню інтерактивів у режимі он-лайн, сприянню працевлаштуванню студентів, розвитку у студентів навичок soft-skills, розвитку партнерства університетів та іншим актуальним питанням вищої освіти.

• Pearson