Міжнародний день бухгалтера і аудитора

On-line марафон з нагоди святкування Міжнародного дня бухгалтера відбувся 10 листопада зі студентами спеціальності 071 – Облік і оподаткування бакалаврського і мігістерського рівня вищої освіти в ІФНТУНГ. Викладачі і студенти мали нагоду прослухати лекцію к.е.н. Вовчук Наталії щодо професійної освіти бухгалтерів та прийняти участь у VI Міжнародній студентській науковій конференції: “Облік, аналіз і контроль в системі управління суб’єктами економіки” в Національному університеті “Львівська політехніка” організованою Кафедра обліку та аналізу.
День видався насиченим подіями і перемогами! Професор Валентина Орлова привітала молоде покоління професійних бухгалтерів і побажала нових здобутків, Наталя Вовчук офіційний представник  СІМА в Україні окреслила роль міжнародних організацій у розвитку професії бухгалтера і аудитора. Магістр першого року навчання Стефанишин Інна здобула ІІ місце серед більше, ніж 70 учасників міжнародної студентської конференції з доповіддю на тему «Процедури аудиторської перевірки дебіторської заборгованості на підприємстві», керівник Кафка Софія. Вітаємо, Інно, та бажаємо успіхів на професійній ниві!!

Додаткова інформація новин: