Майстер-класи в сфері біржової діяльності

Запрошуємо здобувачів  освіти та викладачів на серію майстер-класів від партнерів Sikorsy Challenge
🔗Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/XMVr9AKKnr8XL2ks9

🧑‍🏫Розклад:

08.12.2022 16:00 – 18:00
Спікер: Ігор Пеєр
Тема: Startup Mastery.
Програма з підготовки, створення, розвитку та масштабування успішних стартапів у галузі інноваційних технологій. Програма створена на основі вивчення найкращих світових зразків систем підготовки менеджерів інновацій та авторської системи запуску та розвитку стартапів – Prestart Marketing & Business Development. Інноваційна професійна програма сертифікації є базовим елементом 4-рівневої системи «STARTUP MASTERY», що інтегрує навчання, менторинг, підтримку стартап-спільноти у процесі створення та розвитку стартапів.

13.12.2022 16:00 – 17:30
Freedom Finance Ukraine. Чому варто опанувати біржову справу вже сьогодні?
Спікер: Роберт Лі
🔸Інвестор-практик із досвідом роботи у фінансовій сфері понад 8 років.
🔸Сертифікований спеціаліст Національної комісії з цінних паперів  та фондового ринку України за напрямом «Торгівля цінними паперами».
🔸Спікер Біржового університету.

Опис: Хочете заробляти на фондовому ринку, але нічого в цьому не розумієте? Психологічно страшно та складно починати через кризу?
Криза — ваш шанс почати інвестувати та примножувати гроші незалежно від ситуації у світі. Відкладіть паніку, побачте нові можливості та почніть робити те, що принесе прибуток.
Зробіть перший крок в інвестуванні — завітайте на онлайн майстер-клас від Біржового університету. Досвідом поділиться інвестор і трейдер Роберт Лі із 8-річним стажем.

Тези для обговорення:
🔸Аналіз вашого рівня фінансової грамотності
🔸Що таке фондовий ринок та можливості, які він відкриває?
🔸Чому варто навчитися інвестувати вже сьогодні?
🔸Порівняння інвестиційних інструментів для отримання пасивного прибутку
🔸Прогноз по ситуації на фондовому ринку у найближчі місяці
🔸Як інвестувати у цінні папери зараз?
🔸Фондовий ринок США у 2022 році (перспективні напрямки)
🔸Чому криза — це найкращий час для інвестування?
🔸Рекомендації, де та як вам опанувати інвесторську майстерність.

15.12.2022 16:00 – 17:00
Спікер: Ярослав Ярослвський
Тема: Фінансування у стартапі. Пошук інвестицій.

15.12.2022 17:00 – 18:30
Спікер: Оксана Юрчишин
Тема: Інтелектуальна власність у стартапі.
Особливості патентно-інформаційних досліджень. Аналіз. Джерела. Класифікація. Патентний пошук.

20.12.2022 16:00 – 19:00
Спікер: DUST Foundation
Тема: Екосистема з взаємопов'язаних крипто-продуктів, спрямованих на полегшення використання криптовалют і прискорення їх масового поширення.