Он-лайн заняття студентів групи НЗФ-19-1 з в. о. головного геофізика ПАТ "Укрнафта" Оксаною Яремак

У рамках вивчення дисципліни "Обробка і інтерпретація даних ГДС", 28 жовтня 2022 року відвідала он-лайн заняття студентів групи НЗФ-19-1 випускниця кафедри (2004 р, кафедра геофізичних досліджень свердловин), виконувач обов'язків головного геофізика ПАТ "Укрнафта" Оксана Яремак. Оксана Миколаївна, як фахівець із великим виробничим досвідом, розповіла студентам про роль геофізики в нафтогазовій промисловості та види геофізичних робіт, що виконуються в свердловинах ПАТ "Укрнафта". Особливо студентів зацікавила доповідь про обробку геофізичних даних та сучасні програмні продуктами, що використовуються ПАТ "Укрнафта".