Квест для студенства з нагоди Всесвітнього дня туризму

28 вересня викладачі кафедри туризму ІФНТУНГ (Побігун О.В., Качала С.В., Гринюк В.І.) спільно з представниками Студентського Парламенту ІФНТУНГ провели студентський квест «Секрети Івано-Франківська» з нагоди Всесвітнього дня туризму.

Участь приймали 5 команд зі студентства міста. Свої команди представили спеціальності Міжнародний готельно-туристичний бізнес, Туризм,  Документознавство та інформаційна діяльність, Міжнародна економіка та інші (ІФНТУНГ); спеціальність Готельно-ресторанна справа (УКД).

Перше місце зайняла команда «Активний туризм» (ІФНТУНГ), друге – «Фантастична п’ятірка» (ІФНТУНГ), третє – команда «Сонечки» (УКД).

Переможцям вручили грамоти, кубки від Студентського парламенту ІФНТУНГ та сертифікати на піцу від піцерії « Smaki maki».

Додаткова інформація новин: