14 грудня відбувся черговий круглий стіл «Цінність дуальної форми здобуття освіти для роботодавців: баланс між теоретичною освітою та практичним застосуванням» у рамках реалізації проєкту «Дуальна освіта для України» за фінансової підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Модераторатори заходу Ірина Перевозова, докторка економічних наук, професорка, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, завідувачка кафедри підприємництва та маркетингу, та Людмила Василега, директорка Центру компетенцій та розвитку людського капіталу, Федерації роботодавців України, влучно окреслили коло проблемних дискусійних питань щодо формування такого балансу, серед яких:
- відповідність змісту освітніх програм вимогам профілів посад, на яких працюють здобувачі вищої освіти за дуальною формою;
-узгодження професійних та освітніх стандартів;
-формат та зміст практик, що проходять здобувачі за дуальною формою здобуття освіти на робочому місці;
- формування інституту наставництва;
- підвищення педагогічних компетенцій наставників та багато інших.
У жвавій дискусії прийняли активну участь представники підприємств, зокрема: Дмитерко Олена, директорка з персоналу та зв'язків з громадськістю ПрАТ "Концерн Хлібпром” (м. Львів), Ірина Побережна, керівниця центру розвитку корпоративних компетенцій компаніїм"Феррекспо” ПрАТ "Полтавський ГЗК" (м. Кременчук), Юрій Миколайович Терещенко, виконавчий директор Федерації залізничників (м.Київ), Оксана Новотарська, начальниця відділу з навчання і підготовки персоналу концерну «Міські теплові мережі» (м. Запоріжжя), Ірина Рябінкова, начальниця відділу з роботи з навчальними закладами Департаменту з галузевих відносин і соціального розвитку ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (м. Кривий Ріг).

• Круглий стіл для викладачів «Цінність ДФЗО для роботодавців: баланс між теоретичною освітою та практичним застосуванням».