Круглий стіл для викладачів «Ноу-хау щодо впровадження дуальної освіти в ЗО: з чого почати»

1 грудня 2022 року, у рамках реалізації проєкту «Дуальна освіта для України», ГО «Українська Асоціація Маркетингу» відбувся круглий стіл для викладачів «Ноу-хау щодо впровадження дуальної освіти в ЗО: з чого почати».

Експертами круглого столу стали представники двох закладів вищої освіти – Сергій Кудрявцев, к.т.н., доц., декан факультету інженерії, Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля, та Ірина Перевозова, д.е.н., професорка, завідувачка кафедри підприємництва та маркетингу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, очільниця Координаційного центру дуальної освіти.

Вони поділилися з колегами успішним досвідом впровадження дуальної освіти у своїх університетах, відверто розповіли про проблеми, з якими стикалися, та окреслили шляхи вирішення цих проблем. Учасники круглого столу обговорили особливості впровадження дуальної форми здобуття освіти в сучасних умовах війни та домовились щодо подальших консультацій.