КРАЩЕ РАЗ ПОБАЧИТИ  НІЖ ДЕКІЛЬКА РАЗ ПОЧУТИ

Нещодавно наші студенти другого курсу повернулися із чудової екскурсії Закарпаттям, де мали можливість побачити унікальні туристичні локації й відчути неймовірну атмосферу природи.

Організатор екскурсії: Профком ІФНТУНГ.

Маршрут екскурсії:
озеро Синевир - екопарк "Долина Вовків" - водоспад Шипіт.

Студенти в захваті від поїзки.
Своїми враженнями з нами поділилася одна із студенток  Старостенко Софія:

- Нам дуже сподобалась ця екскурсія, всі три локації передали неймовірну атмосферу мальовничого Закарпаття.

Біля озера Синевир прекрасне, чисте повітря, привітні закарпатці, які передають чисто український шарм, а саме озеро приваблює своєю містичністю.

Еко-парк "Долина вовків" нам сподобався різноманітністю тварин, котрих можна погладити та погодувати.

Водоспад Шипіт не менш вражаючий. Тому ми однозначно рекомендуємо ці унікальні туристичні місця для відвідування.

Також, біля кожного туристичного об'єкту ми змогли не тільки придбати сувеніри, а й спробувати всілякі види настоянок, вин та чаїв власного приготування.

Нам вдалося продегустувати все: починаючи з настоянок та закінчуючи домашніми сирами та бринзою. Рекомендуємо  настоянку з чорницею, копчені сири та бринзу з італійськими спеціями.

Незважаючи на погодні умови, враження від поїздки аж ніяк не зіпсувались, бо ми їхали з крутими людьми та чудовим організатором "Профком ІФНТУНГ"!