Конференція закриття Проекту 2SOFT/1.2/86 RO-UA TADRI

23/03/2023 у Центрі Інноваційного Розвитку ІФНТУНГ відбулася конференція з підбиванням підсумків проекту 2SOFT/1.2/86.

Проректор з наукової роботи Ігор ЧУДИК відзначив, що навіть у складний час пандемії COVID19 та повномасштабної агресії команда проекту доклала всіх зусиль до виконання завдань проекту, а Центр інноваційного розвитку суттєво розвинув інфраструктуру університету та відкриває нові можливості для дослідників, студентів та ініціативних людей із втілення їх інноваційних задумів у матеріальний продукт.

Керівниця проекту Леся ШКІЦА зазначила, що протягом виконання завдань проекту, проведення заходів та реалізації проектів експертами і студентами університет розвинув компетенції реалізації практично-орієнтованого навчання, а студенти та викладачі - матеріалізували свої розробки за матеріальної та навчальної підтримки з використанням ресурсів проекту.

Партнери та присутні гості, зокрема Марія ПОЧИНОК, керівниця Центру освітніх інновацій, підприємець та волонтер Андрій КІТ, експерти проекту та працівники університету, студенти констатували позитивний досвід, отриманий від участі у заходах та співпраці з університетом в рамках реалізації завдань проекту, розширення можливостей співпраці із закордонними партнерами за рахунок використання інструментів взаємодії та виробництва, які є результатами проекту.

Представники Спільного Технічного Секретаріату Спільного Моніторингового Комітету Спільної Операційної Програми Румунія – Україна 2014 – 2020 Європейського Інструменту сусідства Поль ІВАН та Дойна ТУРКУ висловили позитивні враження від того, як у таких складних суспільно-економічних умовах команді проекту та партнерським організаціям (Івано-Франківському національному технічному університету нафти і газу, Північному університетському центру м Бая-Маре Технічного університету Клудж-Напока та Асоціації Академічних організацій для досліджень, інновацій та професійного розвитку) вдалося реалізувати наскільки комплексний проект. Дойна ТУРКУ повідомила, що з червня до вересня 2023 року триватиме етап подання заявок на наступну програму транскордонного співробітництва, тож, маючи таку потужну технічну базу, як Центр інноваційного розвитку, дослідники університету зможуть подати власні цікаві проекти для отримання фінансової підтримки їх реалізації у рамках нової Програми.

Конференцію проведено у змішаному форматі онлайн/офлайн

Відео у новинах на телебаченні "Галичина"