ІГПДУ оголосив переможців ІІІ обласної олімпіади з публічного управління

Втретє  на базі Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за організації кафедри публічного управління та адміністрування ІГПДУ та за підтримки департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА й Івано-Франківського обласного інституту післядипломної  педагогічної освіти  відбулась обласна учнівська олімпіада з питань місцевого самоврядування, децентралізації влади та публічного управління, в якій взяли учні шкіл з різних районів Івано-Франківщини.

Вітальним словом олімпіаду відкрили директор Інституту гуманітарної підготовки та державного управління ІФНТУНГ Д. І. Дзвінчук та директор департаменту1 освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА В. Є. Кімакович. Вони підкреслили, що Івано-Франківська область – єдина в Україні, де проводиться така олімпіада, що є свідченням глибокого розуміння керівництвом органів влади, депутатським корпусом обласної ради важливості поглибленого вивчення старшокласниками основ державного будівництва, ролі місцевого самоврядування для розбудови краю та країни як основи підготовки професіоналів для всіх ланок управління.

До роботи над оцінюванням знань учасників було залучене компетентне журі, яке показало злагоджену командну роботу та оперативно оприлюднило результати.

Переможцями ІІІ обласної учнівської олімпіади з питань місцевого самоврядування, децентралізації влади та публічного управління стали:

11-й клас:

І місце –    Божена Римчук (Ліцей № 11 Івано-Франківської міської ради, вчитель – Молнар Р. І.);

ІІ місце –   Владислав Мацайло (Ліцей  № 4 Івано-Франківської міської ради, вчитель – Куцакова О. І.);

Вікторія Гальчинська (Ліцей № 20 Івано-Франківської міської ради, вчитель – Кукурудз Н. О.);

ІІІ місце – Максим Корженьовський (Івано-Франківський академічний ліцей Івано-Франківської обласної ради, вчитель – Василюк Ю. В.);

Юлія Лаба (Ліцей ім. М. Сабата Івано-Франківської міської ради, вчитель – Лаба О. В.);

Анастасія Галагуза (Фізико-технічний ліцей Івано-Франківської обласної ради, вчитель – Остап’юк-Субичева М. В.).

10-й клас:

І місце –   Ілона Шелешко (Калуський ліцей ім. Дмитра Бахматюка, вчитель – Забавська О. І.);

ІІ місце – Тетяна Шуляр (Івано-Франківський ліцей імені Івана Пулюя, вчитель – Пліш М. П.);

Ілона Ордін (Тяпчанський ліцей імені О. Дучимінської, вчитель – Гірник Л. І.);

ІІІ місце – Катерина Голубовська  (Калуський ліцей ім. Дмитра Бахматюка, вчитель – Забавська О. І.);

Андріанна Паламар (Фізико-технічний ліцей Івано-Франківської обласної ради, вчитель – Остап’юк-Субичева М. В.);

Максим Хміль (Фізико-технічний ліцей Івано-Франківської обласної ради, вчитель – Остап’юк-Субичева М. В.).

Вітаємо переможців і бажаємо успіхів та натхнення всім учасникам!