ІФНТУНГ відчиняє двері абітурієнтам

26 червня на головній площі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу велелюдно. Тут розпочинається День майбутнього студента – 2022. Адміністрація, директори інститутів, працівники приймальної комісії, викладачі, студенти та випускники зустрічають абітурієнтів та їхніх батьків, щоб роз’яснити особливості вступної кампанії 2022 року, презентувати новий перелік спеціальностей та переваги навчання в університеті, наживо поспілкуватись з молоддю.

2Зграйки молоді юрмляться біля рекламних стендів кожного навчального інституту: на питання гостей відповідають викладачі і студенти. Останні вже мають свій1 досвід і вступу, і навчання. Попередньо багато спілкується з гостями відповідальний секретар Приймальної комісії (ІФНТУНГ) Олег Фафлей.

Та основний захід очікував охочих в Актовій залі університету. Чарівні ведучі розповідали про історію університету, досягнення науковців, міжнародні проекти, а доповненням до сказаного став фільм «Бери вище», в якому показано цікавинки ІФНТУНГ – навчальний верстат-гойдалка, Буровий тренажерний центр, Геологічний музей, Наукове містечко «Нова енергія» тощо. Мова йшла й про те, що ІФНТУНГ реалізує багато соціальних проєктів та ініціатив. Важливість наукових досягнень університету високо оцінюють і представники духовенства. А ще розповідали про волонтерство. З перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України ІФНТУНГ активно долучається до допомоги нашим захисникам.

3Привітав гостей ректор університету, проф. Євстахій Крижанівський: «Непроста доля випала сьогодні на долю абітурієнтів. Але навіть в такий непростій час ми відчиняємо вам двері не лише університету, але й вищої освіти України. Ми хочемо зорієнтувати вас, щоб ви обрали майбутній фах, який буде вам до душі і з яким ви будете максимально ефективно відбудовувати після війни нашу країну, нову країну. І на цьому шляху вам потрібні будуть нові знання висококваліфікованих фахівців. І університет готовий ці знання вам давати!»

Ґрунтовно, з презентацією, роз’яснив  особливості вступної кампанії відповідальний секретар Приймальної комісії Олег Фафлей. Опісля виступали випускники, розповідаючи про свої кар’єрні сходинки, зокрема, Денис Грицай - заступник директора з розробки нафтогазових родовищ УкрНДІгаз. А ще з відеопривітанням до присутніх звернувся Олександр Бурячок – випускник ІФНТУНГ, а сьогодні старший фахівець у компанії Wintershall Dea AG, Ганновер, Німеччина.

У кожному навчальному інституті відбулась також у рамках Дня майбутнього студента 2022 успішна презентація кожної навчальної структури. Потенційні абітурієнти отримали корисну інформацію, відповіді на свої запитання, а також невеличкі заохочувальні призи.

Бонусом для учасників заходу стали екскурсії музеями, надсучасними лабораторіями, спортивним комплексом ім. А. П. Гемби.