ІФНТУНГ долучився до проєкту «Покоління відновлення» України

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу став одним із шести провідних закладів вищої освіти України, обраних для співпраці з Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України у межах нової програми стажування молоді «RE:Generation» ().

Ініціатива реалізовується за підтримки EU4Reconstruction (Напрямок 2) та покликана сформувати нове покоління молодих фахівців, які братимуть активну участь у відбудові та модернізації України.

Програма RE:Generation відкриває для молоді можливості отримати практичний досвід у сфері державного управління та відновлення інфраструктури, працюючи безпосередньо з командою Агентства відновлення.

Під час зустрічі з керівниками провідних закладів вищої освіти у сфері інфраструктурного розвитку Голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України Сергій Сухомлин разом із заступниками, радницею з HR-політики та керівниками Служб відновлення у Київській, Одеській, Львівській та Івано-Франківській областях презентував ключові цілі програми. 

Виконувач обов’язків керівника EU4Reconstruction (Напрямок 2) Тарас Случик підкреслив, що пошук талановитої та вмотивованої молоді є одним із ключових пріоритетів співпраці з Агентством відновлення.

На заході шість відібраних ЗВО представляли ректори та перші проректори, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу представляв ректор Ігор Чудик. 

У межах зустрічі сторони підписали меморандуми про співпрацю та взаємодію у сфері підготовки кваліфікованих молодих фахівців і розвитку науково-дослідної діяльності. Для ІФНТУНГ підписання Меморандуму є стратегічно важливим кроком, що відкриває нові перспективи для реалізації спільних освітніх та наукових ініціатив, підтримки молоді та формування покоління фахівців, які долучатимуться до відновлення та розвитку інфраструктури України.

Участь університету в проєкті такого рівня вкотре підтверджує високий авторитет ІФНТУНГ серед технічних та інженерних закладів вищої освіти України, а також його готовність долучатися до ключових державотворчих процесів, які формують майбутнє країни.

Покоління, яке навчається сьогодні, вже завтра творитиме нову Україну –  сучасну, відновлену та сильну. І ІФНТУНГ –  серед тих, хто допомагає формувати це майбутнє.

Вже цього тижня стартує прийом анкет на перший потік стажування «RE:Generation». У межах промоційної кампанії команда Агентства відновлення відвідає провідні університети України, щоб презентувати програму студентам та запросити молодь стати частиною масштабного процесу відбудови держави.

Акутуальні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

На думку фахівця