ІФНТУНГ долучився до міського святкування Міжнародного Дня туризму.

Історія стверджує, що туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття. Стрімко набираючи обертів, це явище стало на стільки популярним, що туризмом в тій чи іншій мірі стало займатися переважна більшість людей, особливо в розвинених країнах і країнах, що розвиваються.

Традиційні урочистості, які присвячені до святкування Дня туризму, включають дії для заохочення туристичної активності. Бізнес і офіційні особи висловлюють свою підтримку туристичної галузі, проходять презентації та відкриття нових туристичних напрямків для всіх категорій туристів. День туризму - свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись з щоденної буденної суєти в ліс або на поле, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, на які так багата наша улюблена земля! Цілком природно, що це свято і тих, хто сам безпосередньо зайнятий у цій сфері - сфері туристичного бізнесу.  І хоча, у 2020 році головною темою свята став розвиток сільського туризму, і в українських містах заплановані різноманітні туристичні заходи з цього приводу. Звісно, з дотриманням протиепідемічних заходів. Цілий тиждень мешканці Івано-Франківська мали чудову нагоду відчути себе мандрівниками у власному місті.  З 22 по 26 вересня там проходили тематичні безкоштовні екскурсії «Вечірні вогні Івано-Франківська», «Івано-Франківськ під мікроскопом», «Легенди старого Станіславова», «Від «сонячного» Станіславова до «теплого» Івано-Франківська» та «Романтичний Івано-Франківськ».

Вже другий рік поспіль з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківського міської ради організувало інтелектуальний квіз, який підготували справжні професіонали Mind Game Ivano-Frankivsk. В Палаці Потоцьких у теплому дружньому колі зібралися вісім команд, яких об’єднала любов’ю до туризму, подорожей, нових вражень та яскравих емоцій: представники туристичного бізнесу, громадських організацій, управлінців туристичною сферою,освітяни. ІФНТУНГ представляла команда «Карпатські пройдисвіти»: студенти спеціальності туризм Юля Дехтяр, Анастасія Мельник, Христина  Стасевич , Оля Никодюк, Аня Гузій, Таня Гузій та їх наставник, доцент  Ярослава Коробейникова.  Учасники дійства отримали море драйву та вибух емоцій, нові знайомства в професійній сфері!  Участь у таких заходах -  ефективний спосіб просування освітніх послуг університету!

• Команда спеціальності "Туризм" ІФНТУНГ
  • Никодюк О., магістр І курсу спеціальності "Туризм"
  • Дехтяр Ю., магістр ІІ курсу спеціальності "Туризм"
  • Никодюк О. магістр ІІ курсу спеціальності "Туризм"