31.05.2023 відбулась гостьова лекція англ.мовою для студентів ОП "Міжнародна економіка " з дисципліни "Міжнародна економічна діяльність" на тему : " Інвестиції в Україну підчас російської війни" за участі стейкхолдера ОП "Міжнародна економіка", речника Генерального консульства України в Німеччині (м.Гамбург) Александра Блюмеля.

Александр Блюмель є випускником Вищої юридичної школи ім. Буцеріуса (м.Гамбург, Німеччина), навчався в юридичному коледжі (м.Чикаго, США), а також є студентом ІФНТУНГ.

Лекційне заняття було структуровано у розрізі актуальних питань сьогодення: 1. Хто в Україні потребує інвестицій; 2. Чи зручно німецьким компаніям інвестувати в Україну; 3. Ведення бізнесу в Україні: виклики і рішення; 4. Проекти і рішення.

Підчас лекційного заняття розглядалось багато дискусійних проблем міжнародної економічної діяльності в Україні, відчувався взаємозв'язок з аудиторією, студенти були активними та задавали багато питань.

Модерували зустріч гарант ОП "Міжнародна економіка " доц., к.е.н., Андрійчук Ігор та асистент кафедри ПЕК, Ящеріцина Наталія.

Кафедра прикладної економіки щиро вдячна пану Александру за проведену на високому професійному рівні лекцію для студентів ОП"Міжнародна економіка".