Гарант освітньої програми першого бакалаврського рівня освіти провів зустрів із студентами

Гарант освітньої програми першого бакалаврського рівня вищої освіти доцент Соломчак О.В. зустрівся із студентами 2 та 3 курсів спеціальності 141- Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.  Метою зустрічі стало обговорення вибіркових компонент освітньої програми студентами.
Студенти 3 курсу поділились своїми враженнями від вибіркових блоків дисциплін із кафедрального каталогу, а також дисциплін вільного вибору із загальноуніверситетського каталогу. Соломчак О.В. звернув увагу студентів на особливості та терміни обрання вибіркових дисциплін на 4 курс.
Студентів 2 курсу гарант ОП ознайомив із особливостями вибіркової частини освітньої програми та порядком вибору блоків дисциплін із кафедрального каталогу та вибіркових дисциплін із загальноуніверситетського каталогу згідно «Положення про порядок реалізації здобувачами вищої освіти права на вільний вибір навчальних дисциплін» у 2024/2025 навчальному році».