До Дня винахідника та раціоналізатора нагороди отримали науковці ІФНТУНГ

З нагоди Дня винахідника та раціоналізатора

З нагоди професійного свята – Дня винахідника та раціоналізатора, відбулась  науково-практична конференція «Підвищення творчої активності науково-технічної та наукової громадськості в умовах воєнного стану». Захід відбувся за підтримки Ради Товариства винахідників і раціоналізаторів України та за організації ГО «Івано-Франківська обласна організація товариства винахідників і раціоналізаторів України». В рамках даного заходу відбулося нагородження науковців університету. Завідувачка кафедри ТЗНС Інституту природничих наук і туризму, проф. Мирослава Полутренко нагороджена Дипломом лауреата іменної премії Марії Волосовської у номінації «Оригінальність – в очевидному-неймовірному» за співавторство корисної моделі «Спосіб переробки борщівника Сосоновського для пакувального матеріалу». Вітаємо та бажаємо подальших наукових звершень!

Детальніше про захід тут: https://cutt.ly/5VfendH