Студентський Бізнес-нетворкінг

29 вересня, Інститут економіки та менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за ініціативи гаранта ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (доц., к.е.н., Побігун С. А.) за підтримки відділу промисловості та розвитку підприємництва (керівник Устинський В.В.) Департаменту економічного розвитку, екології та енергозбереження  Івано-Франківської міської ради  разом із Профспілкою студентів провели Бізнес-нетворкінг для всіх охочих створити власну справу. Спікери нинішнього нетворкінгу вже дізнались, у чому можуть реалізуватися, бо не побоялись ризикнути, а відтак – отримали результати, про які без секретів розкажуть колегам-студентам.

Головний спікер заходу, підприємець Сусяк Ігор (засновник ТзОВ "Сінт-Майстер", співзасновник ТзОВ "Бомбус", засновник Integrator.com.ua) поділився 22 річним досвідом ведення підприємницької діяльності в різних галузях. Зокрема це бізнес на умовах франчайзингу «Сінт-Майстер», виготовлення баків для опалення, управління бізнес-процесами за допомогою програмного забезпечення ONEBOX. Звісно були злети і падіння, але цікаві лайфхаки та корисні поради викликали жваву дискусію. До речі Ігор випускник спеціальності «Економіка» нашого університету.

Цікавими фактами з власного досвіду поділились діючі студенти інституту економіки та менеджменту і не тільки:

1 Яна Луцик – (випускник ОПП «Філологія»), майстер нігтьового сервісу, засновниця студії "MaрМур".

2 Анастасія Бєлова (ст. гр. ПТ-19-1, ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») - власниця кіоску із кавою "Шо там".

3 Кобильчук Соломія (ст. гр. МРК-20-1, ОПП «Маркетинг») - засновниця майстерні з пошиття одягу "ПВ-ШБ"

4 Заліський Костянтин (ст. гр.МН-20-1, ОПП «Менеджмент») - працівник компанії "Secret", по продажі кави

4 Марко Гнатюк та Іван Марусячин (ст. гр. ПТ-20-1, ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») - власники кав'ярні у м.Бурштин "Пан Кавич".

Жваве обговорення продовжилось у форматі нетворкінгу, де діючі підприємці та студенти, яких цікавить започаткування власної справи знайшли партнерів та налагодили бізнес-контакти.

Багатьом справді хочеться розпочати власну справу, але бракує досвіду і коштів. Тому сьогоднішня зустріч, сподіваємось, надихне і скерує їх.