АТЕСТУВАННЯ АСПІРАНТІВ І ПЛАНУВАННЯ НАУКОВОЇ РОБОТИ – У ФОКУСІ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ПУА

Під керівництвом Івана Лопушинського та за участі директора Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Дмитра Дзвінчука відбулося чергове засідання кафедри публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ.
Ключові питання порядку денного – це атестування здобувачів освіти третього рівня (докторів філософії) та визначення пріоритетів наукової діяльності кафедри на 2023-2024 навчальний рік.
Приємно відзначити, що усі аспіранти та аспірантки першого та другого року навчання успішно виконали індивідуальні плани, мають суттєвий поступ у виконанні дисертаційних досліджень, опублікували наукові статті та взяли участь у міжнародних і всеукраїнських конференціях. Також на засіданні кафедри погоджено теми дисертаційних досліджень для цьогорічних вступників і визначено ключові напрямки наукової роботи кафедри ПУА на цей рік.
Як зазначив Дмитро Дзвінчук, планується дуже багато заходів у рамках міжнародної співпраці з європейськими університетами, що дозволить залучити здобувачів освіти за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» до публікування наукових робіт, проходження стажування та участі в комунікативних заходах. Іван Лопушинський додав, що кафедра ПУА продовжує виконувати взяті на себе акредитаційні зобов’язання щодо удосконалення підготовки докторів філософії, а тому цьогоріч активізує зусилля у напрямку створення власного наукового фахового видання з публічного управління.
Попереду нас чекає багато роботи, але ми переконані у власній спроможності все виконати та реалізувати!