17–18 жовтня 2023 року в м. Києві відбулась 5-та міжнародна науково- практична конференції «ГЕОПРОСТІР 2023»

17–18 жовтня 2023 року в м.Києві відбулась 5-та міжнародна науково-практична конференції «ГЕОПРОСТІР 2023» під загальною темою «Інфраструктура геопросторових даних: геоінформаційне забезпечення містобудування та відновлення України», яку організовано Державним підприємством «Науково-дослідний інститут геодезії і картографії» спільно з Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру. https://geospace.net.ua/

Геопросторові дані відіграють надзвичайно важливу роль у визначенні наслідків повномасштабного вторгнення та післявоєнного відновлення інфраструктури. Ці дані, що включають інформацію про територію, рельєф, населені пункти, дорожню мережу, ресурси та інші географічні аспекти, є невід'ємною частиною аналізу стану зруйнованих районів.

В конференції взяв участь аспірант кафедри публічного управління та адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Артур Прокіпчук.