Запрошуємо долучитися до ініціативи "Книга захиснику"

Командою Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України, за сприяння сучасних українських авторів та видавництв, ініційовано проведення освітньо-інноваційного проєкту «Книга захиснику», що полягає у наповненні бібліотек при військових шпиталях зібраннями сучасної української літератури різноманітних жанрів.

«Книга захиснику» – це можливість сказати «дякую» за цілодобову службу, за щохвилинний мир та спокій в українських родинах, за відвагу та незламну силу духу українського воїна.

Рада молодих учених ІФНТУНГ також долучається до ініціативи «Книга захиснику» та запрошує колективи кафедр й інститутів нашого університету підтримати збір книг для наповнення бібліотек при військових шпиталях.

Як це організувати?

- Зібрати кілька книг від кафедри чи інституту

- Залишити в каб. 0208 (НДІ) тел. 54-51-14

Результати ініціативи будуть розміщені на сайті університету, тому закликаємо зробити фото колективу з книгами і надіслати на e-mail: rmv.ifntung@gmail.com.