Запрошуємо до участі в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт

ІФНТУНГ запрошує до участі в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку»!

Відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 17.11.2021 р. № 22.1/10-2647 на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ) у 2021/2022 навчальному році буде проводитися Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку» за напрямами:

- Соціальні та поведінкові науки;

- Управління та адміністрування.

Студентські наукові роботи, що подаються на Конкурс, повинні відповідати вимогам «Положення про Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку». При порушенні цих вимог наукові роботи за рішенням ї конкурсної комісії знімаються з розгляду.

Просимо до 15 лютого 2021 р. (термін відправлення робіт встановлюється за поштовим штемпелем) надіслати студентські наукові роботи переможців І туру Конкурсу, що проводився у Вашому ЗВО (кількістю не більше 3-х), за адресою: Україна, 76019, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, конкурсній комісії Конкурсу «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку». Роботи на Конкурс надсилаються в паперовому вигляді на адресу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та в електронному форматі (.doc або .docx) на електронну скриньку  studcompiem@ukr.net.

Фіналісти Конкурсу за рішенням конкурсної комісії будуть запрошені для участі в підсумковій науково-практичній конференції, де матимуть змогу представити та захисти конкурсну роботу.

Інформацію про дату проведення підсумкової науково-практичної конференції, списки запрошених для участі у конференції та їх наукові роботи, рецензії на всі наукові роботи, подані на Конкурс, а також рейтинговий список буде висвітлено на веб-сайті Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу: nung.edu.ua у розділі наука (Конкурс «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку»).

Положення про Міжнародний конкурс.

Повідомлення про організацію Міжнародного конкурсу.

Інформаційний лист.

Information letter.

Телефон для довідок: (050) 294-68-67 –  Наталя Олегівна Крихівська,

(050) 287-16-01 –  Ірина Петрівна Кінаш.