ІФНТУНГ вітає Козака Федора Васильовича з ювілеєм!

Вельмишановний Федоре Васильовичу!

У день Вашого 80-річчя вся університетська спільнота щиро вітає Вас з ювілеєм та висловлює подяку за багаторічну працю, сумлінність, професіоналізм, ентузіазм та відданість справі.

Ви, шановний ювіляре, усе своє свідоме життя науковця та викладача присвятили ІФНТУНГ, пройшовши шлях від старшого викладача, завідувача кафедри, декана механічного факультету до першого проректора університету.

За професійним зростанням – роки щоденної кропіткої праці та важливих кроків задля розвитку та процвітання університету.  Колектив ІФНТУНГ знає Вас як відданого справі викладача, наполегливого науковця, відповідального управлінця. Ви користуєтесь повагою серед науковців, колег, студентів, випускників та фахівців галузі.

У день Вашого ювілею бажаємо Вам міцного здоров’я, плідної праці, наукових звершень та добрих справ! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги.

Бажаємо ювіляру сил і натхнення продовжувати успішно займатися педагогічно-викладацькою діяльністю та на щодень гарного настрою!

Всіх благ Вам і гармонії душі!