Вітаємо!

14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва та Днем створення УПА, країна відзначає ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ!

Глибокі традиції вшанування захисників рідної землі у день великого християнського свята сягають ще козацьких часів. Богородиця стала Покровителькою для воїнів легендарної УПА. Під її захист стають і новітні герої - усі, хто зараз повертає повагу та честь до звання військового.

І сьогодні ми вкотре повертаємось в думках до незабутніх сторінок минулого та сьогодення, щоб осягнути, кому зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити, творити, навчатись. З моменту неоголошеної війни на Сході України учасниками бойових дій були викладачі та працівники нашого університету, серед яких: Андрій Грабчук, Ігор Рибіцький, Сергій Куровець, Михайло Щепанський, Юрій Басараба, Василь Буй, Юрій Агібалов, Олександр Заремблюк, Сергій Демедюк, Віталій Савин, Андрій Станецький, Віктор Монастирський, Дмитро Лісафін, Віталій Мархалевич, Олександр Хомазюк, Віктор Ніщук. Незалежність мужньо виборювали понад 40 студентів заочної форми навчання нашого закладу вищої освіти. Життя двох наших молодих студентів – Тараса Зозулі та Андрія Прошака, обірвалось на зльоті… Тому, найменше, що ми можемо зробити сьогодні для наших захисників - сказати дякую і щиро привітати.

Вітаємо зі святом весь особовий склад кафедри військової підготовки, курсантів і випускників-офіцерів, офіцерів запасу, учасників АТО/ООС та всіх, хто носить високе звання захисника України! Бажаємо міцного здоров’я, щастя, високих досягнень, мирного неба та світлих надій!

Дякуємо Вам за подвиг!