В ІФНТУНГ стартував поетичний відеомарафон до 150-річчя від Дня народження Лесі Українки

-

22 лютого 2021 року в ІФНТУНГ стартував поетичний відеомарафон «Я в серці маю те, що не вмирає», присвячений 150-річчю від Дня народження Великої української поетки, письменниці, перекладачки,  фольклористки, громадської діячки Лесі Українки.  Ініціатори марафону – Центр культури та дозвілля студентів та доц. кафедри філології та перекладу Інститут гуманітарної підготовки та публічного управління ІФНТУНГ Мирослава Венгринюк, запрошують до участі у відеомарафоні  усю університетську спільноту!

​​​​​​​Охочі взяти участь можуть надсилати записані відео з віршами Лесі Українки на електронну адресу: ckids@ukr.net

​​​​​​​1