Увага! Конкурс!

-

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про вищу освіту» та Положення про конкурсний відбір науково-педагогічних працівників, обрання директора науково-технічної бібліотеки та призначення на посаду директора навчально-наукового інституту (декана факультету) Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу оголошується прийом документів від претендентів на посаду директора навчально- наукового інституту інженерної механіки та робототехніки.

Кваліфікаційні вимоги: науковий ступінь та/або вчене (почесне) звання відповідно до профілю інституту.

Особам, які претендують на посаду директора інституту, необхідно подавати наступні документи: заяву на ім’я ректора університету, особовий листок з обліку кадрів, автобіографію, копії дипломів про повну вищу освіту, науковий ступінь та/або атестат про вчене звання, згоду на збір та обробку персональних даних, витяг з єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, проект стратегії розвитку інституту, звіт про виконання контракту (для претендента, який працював на посаді директора інституту в термін, що передував оголошенню про прийом документів на посаду директора).

Заяви подавати з 26.02.2024 р. по 25.03.2024 р. до приймальні ректора.

Телефони для довідок (0342)-72-47-16, 50-59-04, 54-70-81 (відділ кадрів).

РЕКТОРАТ