Стипендіальні програми від Укрнафти

«Укрнафта» оголошує набір заявок для участі у стипендіальній програмі для молоді Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу у весняному семестрі 2024 навчального року!
Одна з наших цілей – популяризація нафтогазової галузі та підготовка наступного покоління фахівців. Ми шукаємо амбіційних студентів, які разом з нами хочуть забезпечувати енергонезалежність країни.
Що отримають переможці:
☑ зустріч з кращими експертами найбільшої нафтової компанії України;
☑ підвищення своїх професійних знань та навичок;
☑ фінансову винагороду за проявлені здобутки в навчанні;
☑ участь у цікавих та перспективних проєктах.
Щоб взяти участь у відборі, потрібно:
👉 Бути студентом 3-го, 4-го курсу бакалаврату або 1-го курсу магістратури інститутів Нафтогазової інженерії, Інженерної механіки або Природничих наук.
👉 Заповнити аплікаційну форму за посиланням https://docs.google.com/.../1FAIpQLSc3PnyEj9XMqU.../viewform
до 17:00 год 17 березня (неділя) 2024 року.
Результати попереднього відбору повідомимо учасникам електронною поштою до 22 березня 2024 року.
📨 За детальнішою інформацією звертайтеся до Ірини Барчук, старшої фахівчині з підбору персоналу, за ел. адресою iryna.barchuk@ukrnafta.com.