Реєстрація на БЄФВВ для вступників на бакалаврат (для випускників коледжів)

Реєстрація на БЄФВВ для вступників на бакалаврат (для випускників коледжів)

Увага! Це випробування передбачено для вступників на низку спеціальностей (аграрні науки, економіка та управління), які мають (отримають) дипломи молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра (НРК5).

Реєстрація триває з 19 до 30 квітня 2024 р.

Тож цьогоріч випускник, хто планує продовжити навчання в ІФНТУНГ на бакалавраті за спеціальностями галузей знань 07 – «Управління та адміністрування» (071 - «Облік і оподаткування», 072 - «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», 073 - «Менеджмент», 075 -  «Маркетинг» , 076 - «Підприємництво та торгівля», 051 -  «Економіка») матиме змогу за бажанням пройти єдине фахове вступне випробування  з економіки та управління (БЄФВВ). У разі реєстрації вступника для його проходження,  бал БЄФВВ буде враховано у формулі розрахунку конкурсного бала, окрім бала НМТ або ЗНО.

Участь у вступному випробуванні зможе взяти вступник, зареєстрований для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року чи в національному мультипредметному тесті 2022, 2023 або 2024 року, який має освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, та/або освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, та/або ступінь вищої освіти молодшого бакалавра або здобуде у 2024 році освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра чи ступінь вищої освіти молодшого бакалавра та зареєструвався відповідно до вимог законодавства.

Деталі реєстрації на БЄФВВ в ІФНТУНГ на сайті приймальної комісії в закладці 15. Реєстрація на БЄФВВ (вступ на бакалаврат) https://nung.edu.ua/department/pryymalna-komisiya/15-reyestratsiya-na-b….