Посол Норвегії Уле Тер'є Хорпестад відвідає ІФНТУНГ

Програма візиту передбачає:

• Зустріч з ректором, академіком Євстахієм Крижанівським
  • Лекція для студентів та викладачів, брифінг для місцевих ЗМІ
  • Зустріч зі слухачами проєкту Україна-Норвегія у Норвезькому класі (фінансується МЗС Королівства Норвегія та МФСА)

Довідково. Співпраця ІФНТУНГ з норвезькими партнерами має тривалу історію. Так, з 2014 року університет реалізовує однин із наймасштабніших міжнародних проєктів на території нашої держави — «Україна – Норвегія», що фінансується Королівством Норвегія. У рамках проєкту, за сприяння Міжнародного фонду соціальної адаптації, вже кілька років поспіль в ІФНТУНГ проходить програма перепідготовки військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей за різними спеціальностями. І за цей короткий проміжок часу ми можемо говорити про велику кількість успішних стартів слухачів попередніх курсів, які започаткували власну справу, реалізували власний проєкт чи отримали грант.

11/29/2019