Оголошено тендер на енергетичну модернізацію ІФНТУНГ

Європейський Інвестиційний Банк разом з Міністерством освіти і науки України розпочали кредитну операцію, що співфінансується Північною екологічною фінансовою корпорацією (NEFCO) та Фондом Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля («Фонд E5P»), метою якої є забезпечити фінансування довгострокової інвестиційної програми у сфері підвищення енергоефективності освітніх, дослідних та допоміжних об’єктів обраних університетів України.

Замовник та Ініціатор: Ініціатором проєкту виступає Міністерство освіти і науки України (Ініціатор), при цьому кінцевими бенефіціарами контрактів на надання послуг є наступні 4 українські університети (Замовники):

1.        Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

2.        Одеська державна академія будівництва і архітектури

3.        Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

4.        Національний університет управління водними ресурсами та природокористування

Більш детальна інформація щодо вищезазначеного тендеру наведена за посиланням

Нагадаємо, що ІФНТУНГ реалізовує проєкт «Вища освіта України» вартістю 6,3 млн євро, що фінансується Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) та Північною екологічною фінансовою корпорацією (NEFCO). В рамках реалізації проєкту передбачена повна термомодернізація наших будівель університету, зокрема гуртожитку №7 та ключових навчальних корпусів університету - головного, 1, 4, 5, 7, 9. Більше інформації