Мова - іменинниця!

-

Сьогодні наша мова – немов іменинниця: вся країна відзначає День української писемності та мови. Дата – не випадкова, адже здавна наші предки вшановували 9 листопада пам’ять Преподобного Нестора Літописця та зверталися до нього з молитвами про допомогу дітям у навчанні й дарування їм доброго розуму…

Ну, а сучасні шукачі мудрості беруть участь у Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика, пишуть цього дня Всеукраїнський радіодиктант національної єдності та роблять свій посильний внесок у справу збереження національної ідентичності. Адже нині знання української – це вже не питання освіченості, а питання життя і смерті.

Саме про це – фільм «Соловей співає…». Відверта й непроста розмова вітчизняних науковців і документалістів з кожним із нас про долю рідного слова, його минуле та майбутнє. Чи складеться воно щасливо? Перегляньте стрічку й дайте відповідь самі собі.

​​​​​​​

Також рекомендуємо переглянути відео кафедри публічного управління та адміністрування Інституту гуманітарної підготовки та державного управління ІФНТУНГ: https://www.facebook.com/kafedraPUA/videos/654067661904698