Нафтогазова енергетика-2023

Запрошуємо до участі в роботі Міжнародного нафтогазового форуму «Нафтогазова енергетика-2023», присвяченого проблематиці енергетичного переходу. В рамках форуму також відбудеться VI Міжнародний студентський паливний конгрес.

Об'єднання потенціалу ІФНТУНГ з ключовими галузевими компаніями

Форум відбудеться 12-14 жовтня 2023 року (Буковель, готель Fomich). Науковий захід приурочений потенціалу ІФНТУНГ, напрацьованому новою командою в рамках розвитку співпраці між НАК «Нафтогаз», галузевими і профільними міністерствами і відомствами, провідними вітчизняними та іноземними нафтогазовидобувними, сервісними компаніями, науково-освітніми та навчальними закладами, професійними спілками, знаними фахівцями й експертами.

Від підвищення видобутку - до створення енергетичного хабу в західному регіоні Європи

Програма форуму передбачає: урочисте та пленарне засідання, круглі столи щодо актуальних проблем видобутку газу з ущільнених колекторів, методів підвищення нафтогазоконденсатовилучення з виснажених родовищ природних вуглеводнів, водневих технологій, геотермії та декарбонізації, сьогодення та створення енергетичного хабу в західному регіоні як безпекового елемента Європи.

Запрошення стати почесним партнером Міжнародного нафтогазового форуму «Нафтогазова енергетика-2023»

Враховуючи багаторічну конструктивну співпрацю з Університетом, запрошуємо долучитися до роботи Міжнародного нафтогазового форуму «Нафтогазова енергетика-2023» та стати його почесним фінансовим партнером. Участь у форумі - це можливість розглянути питання кадрового потенціалу під час Студентського конгресу, напрацювати спільні концепції розвитку з основними представниками ринку та вирішити проблемні питання в реалізації спільних проектів.

Докладніше: https://ngeforum.nung.edu.ua/