ІФНТУНГ вітає!

Сьогодні в Україні відзначають День фахівців служби пально-мастильних матеріалів Збройних сил України. Професійне свято було запроваджено за два дні до початку широкомасштабного російського вторгнення і відзначається вдруге.

Важливість фахівців цієї служби під час війни – неоціненна, вони виконують одне з найважливіших завдань в забезпеченні бойової готовності Збройних сил України — забезпечення військ пальним та мастильними матеріалами і ракетним паливом. Адже паливо – то кров війни. Без нього не зможуть рухатися ні літаки, ні танки, ні артилерія, знизиться боєздатність війська.

В цей день колектив ІФНТУНГ має привід пишатися, що наш університет причетний до підготовки фахівців, які забезпечують боєздатність сил оборони, а випускники кафедри військової підготовки ІФНТУНГ складають основу служби пального ЗСУ. (До слова, підготовка спеціалістів служби паливно-мастильних матеріалів здійснюється лише на КВП ІФНТУНГ та в Одеській військовій академії).

Вітаємо весь особовий склад КВП, курсантів та наших випускників з професійним святом! Дякуємо вам за старання! Тримайте й надалі високу планку професіоналізму! Миру всім і разом – до Перемоги!

Докладніше про службу пально-мастильних матеріалів Збройних сил України: https://youtu.be/Tcc367aoUE4