«Гендерні дослідження»: Всеукраїнський студентський професійний творчий конкурс наукових робіт

-

Запрошуємо студентів Івано-Франківського національного технічного у нафти і газу до участі у Всеукраїнському студентському професійному творчому конкурсі наукових робіт з галузі «Гендерні дослідження», який відбудеться на базі Центрально-українського державного університету імені Володимира Винниченка.

Метою Конкурсу є стимулювання наукової діяльності, сприяння усвідомленню студентами сутності гендерних проблем, розвитку гендерної свідомості, гендерної чутливості до соціальної реальності, формування заглибленого розуміння ролі жінки в економіці та суспільстві.

Конкурс проводиться у два етапи:

I етап – до 28.02.2024 р. – підготовка наукових робіт у закладах вищої освіти та подання їх до базового закладу вищої освіти.

II етап – до 29.03.2024 р. – рецензування конкурсних робіт.

Квітень 2024 р. – проведення підсумкової науково-практичної конференції у режимі відеоконференції.

Участь у Конкурсі дистанційна і безоплатна.

Детальна інформація щодо Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження» доступна на сайті Центрально-українського державного університету імені Володимира Винниченка https://cusu.edu.ua/ua  та в Інформаційному повідомленні.

Довідково. Захід відбудеться відповідно до листа від Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 20.11.2023 року № 21/08-2044 щодо проведення Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу наукових робіт «Гендерні дослідження».