Діалог-зустріч "Співпраця влади, науки та місцевого самоврядування"

10 лютого 2022 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ) відбудеться діалог-зустріч "Співпраця влади, науки та місцевого самоврядування". У заході братимуть участь керівники територіальних громад, ректорат та завідувачі кафедр ІФНТУНГ.

Планується підписання договорів про співпрацю між територіальними громадами та ІФНТУНГ, якими передбачається співробітництво у галузі навчальної, інноваційної, наукової, спортивно-масової роботи для покращення забезпечення теоретичної та практичної підготовки студентів ІФНТУНГ, а також участь університету в організації соціально-економічного та культурного розвитку відповідної територіальної громади, реалізації цільових програм та вирішення інших питань пов’язаних з діяльністю органів місцевого самоврядування.

Також відповідно до договорів ІФНТУНГ може забезпечувати підвищення професійної компетентності посадових осіб територіальних громад шляхом здобуття ними фахової вищої освіти та організації для депутатів і фахівців громад навчальних заходів (курсів, семінарів) з метою розвитку кадрового потенціалу місцевого самоврядування. Громади спільно з представниками ІФНТУНГ братимуть участь у проведенні профорієнтаційної роботи та сприятимуть працевлаштуванню у себе випускників університету.

Програма діалогу-зустрічі "Співпраця влади, науки та місцевого самоврядування" включає:

12:00 - 12:15 - прибуття учасників , реєстрація (фойє актового залу головного корпусу ІФНТУНГ, вул. Карпатська, 15);

12:15-13:00 - ознайомлення з університетом;

13:00 - 14:00 - підписання договорів про співпрацю територіальних громад та ІФНТУНГ (актовий зал ІФНТУНГ, вул. Карпатська 15);

14:00 - 15:00 - засідання президії Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

Запрошуємо представників засобів масової інформації до висвітлення цієї події!