Давайте разом берегти довкілля!

17 квітня – більше, ніж просто весняний день! Сьогодні - Всеукраїнський День навколишнього середовища. Свято відзначають щорічно у третю суботу квітня, починаючи з 1999 року, згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98. Основна мета - проведення заходів, спрямованих на поліпшення стану навколишнього та поширення екологічних знань задля підвищення рівня екологічної свідомості українців.

Зараз в Україні є безліч установ і організацій, діяльність яких спрямована на те, щоб українці свідомо відносились до захисту довкілля. Серед них й наш університет, зокрема студенти та викладачі кафедр екології та технології захисту навколишнього середовища не тільки в цей день, а й протягом всього року організовують різноманітні акції, заходи, інформаційні дні, щоб максимально привернути увагу до проблем навколишнього середовища та підвищити інтерес до бережливого ставлення до природи.

І хоча вже другий рік поспіль, через запроваджений карантин, не всі заходи можуть бути втіленими, але всі ми маємо можливість використати час сьогодні із користю для довкілля та підвищити свій рівень екологічної культури, знань і свідомості!

Давайте разом берегти довкілля!

Також запрошуємо до участі у Всеукраїнському екосоціальному конкурсі «Про природу дбаймо – нужденним допомагаймо!» від Екологічного Бюро УГКЦ: https://bit.ly/2RgXn19