Еволюція носіїв інформації ХХ століття

-

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності ІФНТУНГ оголошує збір носіїв інформації ХХ століття з нагоди Всесвітнього дня телекомунікацій та інформаційного суспільства. 

Бачив на горищі пристрій, який бабуся назвала програвачем чи грамофоном або чимось схожим? Давно ніхто ним не користується?

Подаруй носій інформації ХХ століття або пристрій для його відтворення для виставки «Еволюція носіїв інформації ХХ століття» кафедри документознавства та інформаційної діяльності й отримай брендовану продукцію ІФНТУНГ у подарунок натомість.

Експонати можна приносити в робочий час в аудиторію 0405. Ми ними доповнимо постійну діючу виставку носіїв інформації, а ви звільните свій простір і матимете шанс отримати продукцію з логотипом кафедри чи університету. Чий експонат найцікавіший - визначатимуть учасники голосування у соцмережах 🙌🏻

Всесвітній день телекомунікацій та інформаційного суспільства цьогоріч відзначають 17 травня, тож експонати можна приносити від сьогодні і до дня свята включно. Підсумки підіб’ємо 23 травня.

Всіх учасників акції запрошуємо на виставку носіїв інформації та екскурсію найцікавішими локаціями університету

Обміняй старий носій інформації на мерч ІФНТУНГ!