Студент кафедри нафтогазової геофізики Факультету природничих наук Ярослав ВОЙТОВИЧ(гр. НЗФ-20-1) виборов місце у програмі обміну для студентів-бакалаврів закладів вищої освіти Global Undergraduate Exchange Program (Global UGRAD), яка спільно здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США,
Посольством США в Україні та організацією World Learning.
Юнак успішно пройшов оцінювання за такими критеріями: академічна успішність, лідерський потенціал, активність у громадському житті, володіння письмовою та розмовною англійською мовою, мотивація та готовність стати учасником програми обміну.
Розумник також проходить паралельно навчання у UTAH TECH UNIVERSITY (Saint George).
До слова, програма обміну для студентів ЗВО «Global UGRAD» – це міжнародна освітня та культурна програма, що підтримує талановитих іноземних студентів, надає можливість майбутнім лідерам навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури і традицій Сполучених Штатів Америки.
Університетська спільнота пишається своїм студентом та бажає йому вдосконалювати свої знання й набратися досвіду для професійного та особистого зростання!
Latest News
-
Construction beyond our imagination
-
Appeal to global academic and research community on de-putinization of academia
-
Ukraine's energy rebuilding plan
-
IFNTUOG International Projects are on a High Level of Development in the Precarpathian Region
-
International Project Festival – 2021 was held for the first time in the Precarpathian Region