Сьогодні в онлайн форматі для Gdańska Szkoła Wyższa відбулася відкрита лекція на тему: «Міграція – виклики та загрози для ЄС», яку провів доктор політичних наук, професор кафедри Василь Остап`як. У лекції взяли участь понад 90 слухачів, котрі спільно обговорили проблеми міграції та розвитку економіки країн ЄС.
Особливу увагу під час лекції було приділено висвітленню сфери міграції, глобальним причинам міжнародної трудової міграції, котрі включають нерівномірний економічний розвиток, розрив доходів та можливостей між країнами, дисбаланс населення, що веде до надлишку робочої сили в одних країнах і її дефіциту в інших.
Наприкінці зустрічі учасники провели дискусію: «Міграція і її чинники, що спричиняють демографічні зміни». Було зазначено, що зниження кількості молодого та працездатного населення веде до старіння населення в ЄС, а це може мати довгострокові наслідки для економічного зростання. Зменшення кількості молоді може також негативно впливати на потенціал економічного розвитку України в майбутньому.
Latest News
-
Construction beyond our imagination
-
Appeal to global academic and research community on de-putinization of academia
-
Ukraine's energy rebuilding plan
-
IFNTUOG International Projects are on a High Level of Development in the Precarpathian Region
-
International Project Festival – 2021 was held for the first time in the Precarpathian Region