У квітні 2020 р. на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу в онлайн форматі відбулась ХХХІІ науково-технічна конференція для студентів, однією із секцій якої стала секція публічного управління та адміністрування. Наші студенти - її активніучасники, що виступили з науковими доповідями з питань децентралізації, місцевого самоврядування та публічного управління. Відзначимо, що переможцями конференції стали студенти гр. ПУА-19-1 Коцеловська Надія, Гарасим’юк Ольга та Книгиницький Володимир, які зайняли відповідно І, ІІ та ІІІ місце.
![2](/sites/default/files/inline-images/1_0.jpg)
![2](/sites/default/files/inline-images/2_3.jpg)
![3](/sites/default/files/inline-images/3_0.jpg)
Additional news information: