Перелік документів для виготовлення Посвідки

посвідка

Іноземним громадянам, які прибули в Україну з метою навчання, відповідно до статті 4 Закону України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства” видається посвідка на тимчасове проживання в Україні.

Для оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні, іноземні громадяни, які зараховані на навчання в ІФНТУНГ, подають в Центр міжнародної освіти такі документи: 

  1. Паспортний документ іноземця з візою типу Д13 (після пред’явлення повертається) та його копію;
  2. Переклад на українську мову сторінки паспортного документа іноземця з особистими даними, засвідчений у встановленому законодавством порядку;
  3. Дійсний поліс медичного страхування та його копія (на увесь період навчання);
  4. Чотири фотокартки 3,5 Х 4,5 см.
  5. Документ, що підтверджує сплату адміністративного збору.

Документи для оформлення посвідки подаються не пізніше ніж за 15 робочих днів до закінчення встановленого строку перебування в Україні.

Детальна інформація по оформленню посвідки на тимчасове приживання в Україні розміщена тут: https://ivano-frankivsk.pasport.org.ua/index.php

Після одержання посвідки на тимчасове проживання в Україні в УДМС України в Івано-Франківській області іноземні студенти надають її в Центр міжнародної освіти ІФНТУНГ для реєстрації місця проживання. Протягом 3-ох днів посвідка повертається іноземному студенту разом з листком реєстрації місця проживання.