Разова спеціалізована вчена рада ДФ 20.052.025

Додаткова інформація: Спеціалізовані вчені ради з правом разового захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії

к.т.н., доц. Процюк Василь Романович

E-mail: aspir@nung.edu.ua

Номер(и) телефону: +380 342 72-71-07

Голова ради:

Середюк Марія Дмитрівна – доктор технічних наук, професор, професор кафедри транспортування та зберігання енергоносіїв Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

Члени ради:

Рецензент – доктор технічних наук, проф. Тимків Дмитро Федорович (професор кафедри інженерії програмного забезпечення Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу)

Рецензент – кандидат технічних наук, доц. Матіїшин Лілія Ігорівна (доцент кафедри видобування нафти і газу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу)

Опонент – доктор технічних наук, доц. Фик Михайло Ілліч (доцент кафедри видобування нафти, газу та конденсату Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»)

Опонент – доктор технічних наук, проф. Химко Ольга Мирославівна (доцент кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Національного університету «Львівська політехніка»)

Спеціальність

185 Нафтогазова інженерія та технології

Назва дисертаційної роботи

Розроблення методів і заходів підвищення гідравлічної ефективності трубопроводів систем збирання газу виснажених родовищ

Автор дисертації

Воловецький Володимир Богданович

доктор технічних наук, проф. Грудз Володимир Ярославович

Дата захисту

24.08.2023 р.  10:00 год.

Захист відбувся за адресою

м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15, (ауд. 0.433)

Наказ ректора про утворення разової спеціалізованої вченої ради №180 від 05 липня 2023 р.

Онлайн трансляція захисту дисертації за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/84616160302?pwd=OHR4T3NBOUxNV3p3T04wRTU4OUpVZz09

Відеозапис захисту дисертації за посиланням:https://us02web.zoom.us/rec/share/NXbNnVYr368ByKRk3fhYW7SulRuOw8vvF5F7aHdncuBArsLUCi0e_WJIsSvpRbtP.uil-A8MuMKXf3fn-?startTime=1692860472000

Підписаний файл трансляції цифровою печаткою закладу:

Файл перевірки підпису

ПРИЄДНАНІ ФАЙЛИ

Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора філософії

Кваліфікований підпис здобувача, яким підписано дисертацію (Dissertation_Volovetskyi V.asice)

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації.

Рецензент – доктор технічних наук, проф. Тимків Дмитро Федорович (Рецензія, Протокол, Рецензія. P7s

Рецензент – кандидат технічних наук, доц. Матіїшин Лілія Ігорівна (Рецензія, Протокол, Рецензія. P7s)

Опонент – доктор технічних наук, доц. Фик Михайло Ілліч (Відгук, Протокол, Відгук.P7s)

Опонент – доктор технічних наук, проф. Химко Ольга Мирославівна (Відгук, Протокол, Відгук.P7s)