Партнерські угоди


Підписання договору про співробітництво з Вищою Школою права та адміністрації в Жешуві (Республіка Польща). Договір скріплюють підписами ректор ІФНТУНГ академік НАН України Євстахій Крижанівський та ректор Вищої Школи права та адміністрації доктор юридичних наук, професор Єжи Послушни.

2 1

 


​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Зустріч директора Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Дмитра Дзвінчука з проректором Вищої школи права і адміністрації в Жешуві Кшиштофом Екхардтом

1
Вища школа права і адміністрації в Жешуві
Вища школа права і адміністрації в Жешуві

Угода


​​​​​​​Угода з Сучавським університетом  «Штефан чел Маре» (Румунія)

​​​​​​​​​​​​​3 листопада 2015 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти й газу відбулось підписання двостороннього договору про співпрацю з Сучавським університетом  «Штефан чел Маре» (Румунія).
У рамках робочої зустрічі за участю ректора ІФНТУНГ Крижанівського Є. І.,  проректора з науково-педагогічної роботи Мандрика О. М. та директора Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Дзвінчука Д. І. з румунською делегацією у складі  Генерального консула Румунії в м. Чернівці  - Елеонори Молдаван, проректора Сучавського університету «Штефан чел Маре» Штефана Пурічі,  декана факультету економіки та управління Кармен Настасе, обговорювалися питання щодо партнерства та співпраці у проектах обох вищих навчальних закладів.
Проректор Сучавського університету «Штефан чел Маре» Штефан Пурічі наголосив, що міжуніверситетські договори є покроковою реалізацією міждержавних договорів між Україною і Румунією. Співпраця буде поширюватись на дослідницькі програми, обмін досвідом.
Про добросусідську взаємовигідну співпрацю та поширення європейських цінностей говорила доктор історичних наук Елеонора Молдаван, Генеральний консул Румунії. Всі учасники зустрічі були одностайні в оцінці важливості та вагомості підписання двосторонньої угоди про співпрацю між університетами, підписаної  ректором ІФНТУНГ, професором Євстахієм Крижанівським та проректором Сучавського університету «Штефан чел Маре» Штефаном Пурічі. Двостороння угода передбачає серед іншого: взаємну підготовку та участь у грантових програмах ЄС, участь викладачів і студентів у міжнародних круглих столах, підготовку та реалізацію спільних проектів та наукових досліджень.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

1 2​​​​​​​​​​​​​​ 3
4

 

5 6

 

​​​​​​​Угода


​​​​​​​Угода з Академією ім. Яна Длугоша у Ченстохові (Польща)

24 січня 2017 року делегація Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу у складі: ректора, академіка НАН України Крижанівського Є.І. та директора Інституту гуманітарної підготовки та державного управління, проф. Дзвінчука Д. І. з робочим візитом відвідала Академію ім. Яна Длугоша у Ченстохові (Польща) з метою поглиблення співпраці між вишами в рамках двосторонньої Угоди від 31.10.2016. Угода передбачає співробітництво у сфері обміну студентами та забезпечення студентам Університету та Академії можливостей для міжнародного обміну та / або паралельного навчання в вищих навчальних закладах та / або отримання другого диплому на окреслених напрямках; проведення спільних досліджень в межах наукових програм і грантів, організація спільних конференцій і наукових семінарів, видання спільних статей та наукових і методичних монографій тощо.

1

Угода


​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​Україно-литовський проєкт
«Розвиток компетентності працівників литовського та українського публічних секторів з використанням методології дизайн-мислення»

На виконання Угоди між Урядом України та Урядом Литовської Республіки про співробітництво в галузі освіти, науки та культури в травні 2019 року кафедра публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ ініціювала співпрацю з дослідницькими групами з питань освіти та публічного врядування Каунаського технологічного університету (КТУ, Литва). У жовтні спільний проєкт «Розвиток компетентності працівників литовського та українського публічних секторів з використанням методології дизайн-мислення» визнаний переможцем конкурсу за пріоритетним напрямом «Соціальні та гуманітарні науки» (керівники проєкту– професори Дмитро Дзвінчук та Brigita Janiūnaitė). Це стало підставою для укладання партнерської угоди з КТУ та договору на виконання науково-дослідних робіт з МОН України.

Команди україно-литовського проєкту
Команди україно-литовського проєкту 

​​​​​​​

​​​​​​​Договір


​​​​​​​Угода з Поморською академією в м. Слупську  ( Польща)

07 грудня 2020 року  Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу уклав угоду з Поморською академією в м. Слупську (Польща) з метою поліпшення ефективності навчальної та наукової роботи.

Угода

 

СПІВПРАЦЯ У СФЕРІ ОСВІТИ ТА АКАДЕМІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

29 грудня 2022 р. Університет Гданська (Республіка Польща) та «Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу» (Україна) підписали меморандум про взаєморозуміння, спрямований на розвиток співпраці у сферах освіти та академічних досліджень.

Основні напрямки співпраці включають: обмін студентами, викладачами та дослідницькими групами; обмін інформацією та матеріалами у галузях спільного інтересу; налагодження мережі контактів та виконання домовленостей між університетами; організацію спільного навчання, літніх програм, мовних курсів, конференцій та академічних програм; сприяння спільним науковим дослідженням та публікаціям.

Університетська спільнота сподівається, що ця співпраця забезпечить розвиток необхідних навичок і підвищить ефективність працівників публічного сектору в обох країнах, що сприятиме інноваціям та покращенню якості послуг для громадян.

Угода