Проекти та співпраця

з 2011 року участь у проєкті «Попередження появів сексистської реклами в Україні» УАМ в партнерстві з Фондом імені Фрідріха Еберта (Німеччина), Індустріальний Гендерний Комітет з Реклами та ДПСС України за підтримки Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради  України з прав людини, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Перевозова І. В.)

2016 р. участь у проекті перепідготовки звільнених у запас кадрових  військовослужбовців ЗСУ “Україна-Норвегія”.

2016-2017 рр. Проект професійної перепідготовки звільнених у запас кадрових військовослужбовців ЗСУ та інших силових структур за спеціальністю “маркетинговий менеджмент” (програма НАТО-Україна).

2017 р. навчальний тренінг з маркетингу для внутрішньопереміщених осіб (Карітас)

2017 р. участь в круглих столах, заходах :

  • роботі робочої групи науковців Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, представників підприємств нафтогазового комплексу та Міністерства енергетики та вугільної промисловості від 12.05.2016 р.;
  • круглому столі на тему «Від України 2030 до регіональних стратегій» (2017 р.);
  • засіданні Робочої групи з розробки Стратегії розвитку міста Івано-Франківська (2017 р.);
  • презентації проекту ”Національна платформа бізнес взаємодії” (2017 р.)

2017 р. сертифіковано магістерську програму “Маркетингова діагностика та управлінський консалтинг в підприємництві” на відповідність European Service Standard EN 16114 Management Consultants Services CMC-Ukraine (Інститут управлінського консультування державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», ГО «Всеукраїнська асоціація консультантів з управління» (CMC-Ukraine))

2017 р. проведення сумісно з Nonfiction-видавництвом Порталу «Футуролог» та КПІ міждисциплінарної науково-практичної конференції, присвяченої святкуванню 50-річчя Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу:“Маркетинг і контролінг: сучасні виклики підприємництва”

 2017-2018рр. проведення навчання з курсу «Основи комп’ютерної грамоти» для осіб пенсійного віку з врахуванням фінансово-економічних систем.

Лютий 2018 рр. семінар на тему «Попередження проявів сексистської реклами: інструменти місцевих органів влади та взаємодія із громадянським суспільством» під патронатом Міністерства соціальної політики України, Індустріального гендерного комітету з реклами, Громадської організації «Українська Асоціація Маркетингу» в партнерстві з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні за підтримки Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за участю Департаменту соціальної політики.

2018 р. кафедра стала членом Української Асоціації Маркетингу (сертифікат) http://uam.in.ua/ukr/members/collective/4815/

Подані і реалізовані проекти :

2017 р. Організаційні та інформаційно-консультаційні послуги з контролінгу використання робочого часу працівниками підприємства ПрАТ Івано-Франківська харчосмакова фабрика

2017 р. Маркетингове дослідження ринку хостелів в Івано-Франківську 

2017 р. подано 3 проекти від кафедри до Стратегії розвитку міста Івано-Франківська на період до 2028 року

2018 р. участь членів кафедри (Перевозова І.В.) в проекті Дистанційне навчання: безперешкодний та рівний доступ до навчання у закладах вищої освіти (Програма Еразмус+,акція КА2 Розвиток потенціалу вищої освіти, проект співпраці, національний; Лідер проекту: Університет імені Альфреда Нобеля, Дніпро)

2019 р. проєкт гендерної ініціативи "Успіх в бізнесі" в рамках спільного проєкту міжнародної технічної допомоги Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація міст України" (м. Київ) та Федерації канадських муніципалітетів "Партнерство для розвитку міст" (ПРОМІС) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, 09.2019 р. - 02.2020 р. (Перевозова І. В. і Малинка О. Я.);

2019-2021 рр. проєкт "Фінансова грамотність для людей золотого віку"

2020р. «The mental health and wellbeing of Favela entrepreneurs at a time of Pandemic» спільно з університетом Universidade Federal do Espírito Santo (Бразилія) (Малинка О. Я.)

2020-2022 рр. проєкт «eDigiStar - Розбудова цифрових підприємницьких можливостей літніх людей через інноваційну систему навчання», в рамках Дунайської транснаціональної програми Interreg за фінансової підтримки ЄС. Лідер партнер - Innoskart Business Development Nonprofit Ltd (Угорщина). Наказ по ІФНТУНГ № 178 від 03.08.2020 (2020-2022) (Перевозова І. В., Даляк Н. А., Кулик Т. П.)

2021р.  DICE (Developing Inclusive and Creative Economies (Індонезія) (Малинка О. Я.)

2021-2022 рр. проєкт «Україна 4.0. Форсайт соціально-економічних змін та прогнозування професійних цифрових кваліфікацій» в рамках спільного проєкту міжнародної допомоги Фонду імені Фрідріха Еберта, Національного агентства кваліфікацій, Державної служби зайнятості, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Міністерства цифрової трансформації України (2021 -2022)

Друзі та партнери кафедри 

Інститут управлінського консультування державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

ГО «Всеукраїнська асоціація консультантів з управління» (CMC-Ukraine)

Українська Асоціація Маркетингу

Індустріальний гендерний комітет з реклами

Управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради м. Івано-Франківськ

Відділ промисловості та розвитку підприємництва виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради

Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Портал Футуролог 

ТОВ "ФІРМА "НАДІЯ", м.Івано-Франківськ

ТОВ "СЕЛЕКТ*", м.Івано-Франківськ

ТОВ "Баядера-логістик"

БК "Ярковиця", м.Івано-Франківськ

ТОВ "Діамеб", м.Івано-Франківськ

Прикарпатська товарна універсальна біржа

ТОВ "Сервіс-гарант"

Фізична особа-підприємець Голіней О.М.

ТОВ "Полімер"

Івано-Франківська харчосмакова фабрика "Ксенія"

ПАТ «Івано-Франківськгаз» м. Івано-Франківськ

Комунальне підприємство «Госпкомобслуговування» м. Київ,

ТОВ «С-Простір» м. Київ

ТОВ «Велес-Тур» м. Івано-Франківськ

ТОВ «ПРО» м. Івано-Франківськ

ПП «Конекс-ІНІ» м. Івано-Франківськ

ТОВ «Західтеплобуд-Інвест» Снятинський р-н Івано-Франківська обл.,

ТОВ «Івано-Франківський торговий дім» м. Івано-Франківськ,

ТОВ «Рембудексперт ІФ» м. Івано-Франківськ,

ТОВ «БК Структура» м. Івано-Франківськ,

ТОВ «КС Кремінь» Косівський р-н Івано-Франківська обл.,

ТОВ «Косівське РБУ-5» Косівський р-н Івано-Франківська обл.