Участь в олімпіадах

Додаткова інформація

6 квітня 2021 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбувся конкурс студентських наукових робіт в галузі «Нафтова та газова промисловість». Студентка 4 курсу групи ЕКО-17-1 Мар’яна Стах представила свої наукові дослідження та виступила з доповіддю на тему «Біофлокуляція нафтовмісних стоків та її  вплив на седиментаційні властивості активного мулу».

Мар’яна Стах змогла достойно виступити та дати вичерпно відповіді на всі питання та була нагороджена дипломом за зайняте ІІІ місце у номінації «Геологія, геофізика, екологія та геотуризм»

Нагорода Мар’яни Стах

17-19 квітня 2019 р. в Одеській національній академії харчових технологій (ОНАХТ) пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища».

В олімпіаді взяли студенти ІV курсу групи ПЕ-15-1 – Ірина ЗобківЮлія Романів та Анастасія Скакун, підготовкою яких займався викладач кафедри екології Ногач Микола Миколайович.

Студенти показали високі фахові знання,за що були нагородженні гг ароматами. А дипломом ІІІ ступеня було нагороджено студентку Ірину Зобків. Подяку отримав й їхній керівник – викладач кафедри екології М. М. Ногач.

Нагорода Ірини Зобків Нагорода Юлії Романів Нагорода Анастасії Скакун

На ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Екологія», що відбувся в Одеському державному екологічному університеті, наш університет представляли студентки ІV курсу кафедри екології  групи ПЕ-15-1 Діана Кутова, Олеся Петращук та Надія Балабан.

За їхню підготовку відповідала доцент кафедри екології Марина Орфанова.

Олеся Петращук посіла ІІІ місце, а Діана Кутова та Надія Балабан підтвердили високий рівень знань та отримали Дипломи 2 ступеня.

Нагорода Нагорода Нагорода 

нагородження нагородження нагорода

03-05 квітня 2019 року студенти спеціальності екологія Юлія Нижинська, Юлія Вовк і Тетяна Дубчак взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Екологічна безпека», що у Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського.

Студенти показали високий рівень теоретичних знань, що підтверджено грамотами.

нагорода нагорода нагорода

27 березня 2019 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбувся конкурс студентських наукових робіт в галузі «Нафтова та газова промисловість». Студентка 4 курсу Діана Кутова представила свої наукові дослідження та виступила з доповіддю на тему «Отримання біогазу з відходів деревини на території Івано-Франківській області», науковий керівник – науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ, д.т.н., професор О.М. Мандрик.

Діана Кутова була нагороджена дипломом за зайняте ІІІ місце у номінації «Геологія, геофізика, екологія та геотуризм»

нагорода

На ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування», що відбувся в Одеському державному екологічному університеті, наш університет представляли студентки ІV курсу кафедри екології Михайло Микицей, Іваник Олена та Володимир Чупа..

За їхню підготовку відповідала доцент кафедри екології Марина Орфанова.

Усі студенти показали високий рівень знань, що дозволило їм посісти ІІІ місце у загальному заліку.

Михайло Микицей здобув ІІ місце в індивідуальному заліку.

нагорода нагорода нагорода

04-06 квітня 2018 року студенти спеціальності екологія Вікторія Кушнірчук, Тетяна Онищак, Іван Кавацюк взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Екологічна безпека», що у Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського.

За результати олімпіади Тетяна Онищак посіла II місце.

нагорода

На початку квітня 2017 року студенти  Михайло Микицей, Василина Юпин, Марія Цаволик взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Екологічна безпека», що у Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського.

За результати Михайло Микицей посів III місце, Марія Цаволик та Василина Юпин за високий рівень підготовки були нагороджені дипломами оргкомітету ІІ і ІІІ ступеню.

 

25-30 квітня 2016 року студенти спеціальності екологія, Олена Іваник, Михайло Микицей, Володимир Чупа, під керівництвом доцента кафедри екології Марини Орфанової, прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни  «Екологія», який відбувся в Одеському державному екологічному університеті. Студенти показали високий рівень знань, за що були нагороджені дипломом № ступеня, а Михайло Микицей посів 3 місце в індивідуальному заліку.

нагорода нагорода нагорода

27-30 квітня 2015 року студенти спеціальності екологія, Ольга Євчук, Юлія Копча і Наталія Бринуш, під керівництвом доцента кафедри екології Марини Орфанової, прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Екологія», який відбувся в Одеському державному екологічному університеті. Юлія Копча посіла З місце в індивідуальному заліку.

нагорода нагорода

9-1 квітня 2013 року студенти спеціальності екологія, Смоляк Віта і Юрченко Яна, під керівництвом доцента кафедри екології Орфанової М.М. прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Екологія», який відбувся у Полтавській державній аграрній академії. За високий рівень підготовки Смоляк Віта була нагороджена грамотою ІІ ступеня.

В рамках проведення олімпіади були організовані екскурсії по місту Полтава та в Державний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви», за що окрема велика вдячність організаторам цих заходів.

нагорода нагорода нагородження нагородження нагородження дозвілля

24-26 квітня 2013 року студенти спеціальності екологія, Галькевич Уляна, Мацевич Христина і Волос Христина, під керівництвом доцента кафедри екології Міщенко Л.В. прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування», який відбувся в Одеському державному екологічному університеті.
Студенти показали високий рівень знань і здобули ІІ командне місце, а Мацевич Христина посіла 2 місце в індивідуальному заліку.

 нагородження   нагорода нагорода нагорода нагорода