Матеріально-технічне забезпечення

Додаткова інформація

 

Підготовка бакалаврів, магістрів за ОПП "Екологія" та аспірантів за ОНП "Екологія" здебільшого здійснюється у п’ятому корпусі університету.

Для забезпечення навчального процесу студентів та аспірантів, що навчаються за спеціальністю 101-Екологія обладнано комп’ютерний клас «Комп’ютерної картографії та ГІС», де  усі робочі місця мають доступ до мережі Інтернет. Комп’ютери оснащені ліцензійним програмним забезпеченням: Windows-10, MapInfo Pro-19, ЕОЛ-ПЛЮС. 

Основний масив навчальної, методичної та наукової літератури, періодичних видань сконцентрований у науково-технічній бібліотеці ІФНТУНГ. http://library.nung.edu.ua/

У навчальному процесі також використовуються матеріали збірників та журналів, включених до чинного переліку фахових наукових видань з екології.В університеті видається журнал категорії Б «Екологічна безпека та збалансоване ресурсокористування»

До послуг студентів, аспірантів, викладачів та співробітників університету – спортивно-оздоровчий комплекс, де функціонують 3 спортзали, плавальний басейн, легкоатлетичний манеж та стадіон.

Більш детальна інформація про матеріально-технічне забезпечення ІФНТУНГ. https://nung.edu.ua/node/2274

Матеріально-технічна база кафедри екології розміщена в корпусі № 5 ІФНТУНГ та Дністровському інженерно-екологічному протипаводковому полігоні (с. Маріямпіль).

За кафедрою екології закріплено приміщення загальною площею 436,82 м²: