08. Міжнародна співпраця

Меморандум про співпрацю з Вроцлавською політехнікою.

10 січня 2020 року продовжено меморандум про співпрацю з Вроцлавською політехнікою. В рамках угоди планується співпраця в галузі спільних освітніх проектів, обмін науково-дослідними матеріалами, спільні публікації, організація спільних конференцій, семінарів та практикумів, обмін викладацьким та адміністративним персоналом, обмін студентами та аспірантами. 

Ознайомитися з меморандумом >>>

​​​​​​​

З 1 по 14 липня 2019 р. спільна студентська обмірна практика з студентами Краківської і Вроцлавської політехніки.

В рамках обмірної практики, яка відбувалася в липні 2019 року у смт.Ворохта Івано-Франківської області, за участі викладачів та студентів архітекторів з ІФНТУНГ, Краківської політехніки та Вроцлавської політехніки було проведено обміри автентичних елементів інтер'єрів збережених цінних історико-архітектурних об'єктів, а також проведено триденний воркшоп щодо модернізації центральної частини міста Ворохта, результатами якого стали студентські містобудівні пропозиції.

  

 

З 2 по 15 липня 2018 р. Спільна студентська обмірна практика з студентами Краківської і Вроцлавської політехніки.

Під час практики студентами було розроблено концепцію реорганізації центральної частини смт. Ворохта, що мала на меті створення більш туристично привабливого та цілісного середовища.

Концепцією запропоновано створення пішохідної центральної частини шляхом зміни організації дорожнього руху та складалася з таких складових: ескізна пропозиція нового автовокзалу з мінімальним набором функцій необхідних для туристів та мешканців смт. Ворохта, ескізна пропозиція інформаційно-туристичного центру, ескізна пропозиція організації багатофункціонального простору з переважаючою торговою функцією, схеми генплану благоустрою пішохідної центральної частини.

 

    

 

З 03 по 16 липня 2017 р. Спільна студентська обмірна практика студентів ІФНТУНГ з студентами Краківської і Вроцлавської політехніки.

Завдання практики було спрямоване на пошук ідей для ревіталізації, модернізації громадських просторів в історично сформованому середовищі курортних населених місць Гуцульщини на прикладі смт. Ворохти.

       

 

04-17 липня 2016 р. Спільна студентська обмірна практика студентів ІФНТУНГ з студентами Краківської і Вроцлавської політехніки.

Під час практики студенти виконували архітектурну інвентаризацію цінних історичних курортно-рекреаційних обєктів долини гірського Пруту - вілл, санаторіїв, пансіонатів, споруджених у міжвоєнний період (1920-ті - 1930-ті рр.). Також проводились творчі воркшопи (напр., спагетті-челендж). 

     

 

Березень 2014 р. – навчальна екскурсія по вищих навчальних закладах Польщі.

Студенти та викладачі Інституту архітектури, будівництва і туризму на екскурсії у місті Замостя.

Замостя

Студенти та викладачі Інституту архітектури, будівництва у туризму на екскурсії у Люблінській політехніці.​​​​​​​

Люблін

Українські студенти на екскурсії у м. Закопаному

Закопане

Травень 2013 р. – участь у міжнародному workshop у м. Кракові.

EKOWEEK 2012

 

Січень – Лютий 2012 р. – Визначення спільних завдань на курсове та дипломне проектування для студентів (проекти реконструкції та пристосування пам’яток архітектури  в середмісті м. Кракова).

01 – 06 квітня 2012 р. –  У м. Кракові проведено  спільну виставку студентських робіт за результатами практики в с. Яремче.

с. Яремче

 

Квітень – травень 2012 р. – участь у міжнародному workshop EKOWEEK 2012 у м. Кракові. Тема проекту: «Адаптація давньої дерев’яної військової стрільниці з оточенням, розташованої поза історичним центром Кракова».

м. Кракові

 

Січень 2011 р. – У  м. Кракові проведено підсумкову виставку студентських робіт за результатами практики в с. Татарів. Також українські студенти брали участь в практичних та лекційних заняттях відділу архітектури, товариських зустрічах. 

04_0

Головний фасад колишнього пансіонату ”Рай”. Обмірне креслення, виконав Дейчаківський А.

05

Вілла Рачинських (поч. хх ст.) у м. Яремче. Зарисовка, виконала І. Подобівська

Вілла Рачинських

 

Травень 2011 р. – Участь у міжнародному Workshop «Design  in the dark» у м. Краків  який був організований студентською спілкою архітекторів Кракова і вирішував проблеми організації туристичних маршрутів для неповносправних людей (незрячих) шляхом розробки «пілотних» проектів на прикладі м. Краків. 

 

Червень 2011 р. – У м. Івано-Франківську в Інноваційному виставковому центрі ІФНТУНГ проведено другу виставку студентських робіт за результатами практики в с. Татарові.

 

Липень 2011р. – У м. Яремче Івано-Франківської області проведено другу спільну інвентаризаційну практику в рамках науково-практичного «обозу»  студентів 3 курсу факультету архітектури туристичних комплексів ІФНТУНГ, студентів відділу архітектури Політехніки Краківської, також учасників Кола наукового «Podole».

 

Жовтень 2011 р. – Запланована спільна наукова робота на тему «Історична оздоровчо-рекреаційна архітектура Гуцульщини» та наукові публікації за результатами інвентаризацій та наукових досліджень.

 

Жовтень 2011 р. – Проведенні товариські зустрічі та екскурсії по м. Івано-Франківську для студентів архітекторів з Іспанії, Франції, Канади, Ізраїлю і Польщі, які перебувають на стажуванні на відділі архітектури Політехніки Краківської.

 

Грудень 2011 р. – Спільно з викладачами та студентами Краківської Політехніки опрацьовано архівні матеріали ДАІФО за темою спільного наукового дослідження.

 

2010р.  Міжнародна українсько-польська практика

Липень 2010 р. – в с. Татарів Івано-Франківської області проведено спільну інвентаризаційну практику в рамках науково-практичного «обозу» студентів третього курсу факультету архітектури туристичних комплексів ІФНТУНГ, студентів відділу архітектури Політехніки Краківської також учасників Кола наукового «Podole». В результаті обстежено та інвентаризовано пам’ятки архітектури, які руйнуються, перебувають в занедбаному стані, потребують реставрації та реконструкції.  Керівники - др. інж. арх. Яцек Чубінський, др. габ. Ельжбета Пшесмицка, канд. арх. Лариса Поліщук, др. арх. Зоряна Лукомська, канд. арх. Галина Лукомська, викл. Христина Василів. 

02_1

 

Українські і польські студенти на обмірах колишньої вілли родини Ведлов (1930–ті рр.) у с . Татарові (липень 2010 р.)

 

03_0​​​​​​​​​​​​​​

На Говерлі…

Жовтень 2009 р. підписано меморандум про співпрацю між факультетом архітектури туристичних комплексів ІФНТУНГ та відділом архітектури Політехніки Краківської