Загальна інформація та історія кафедри

Додаткова інформація

Дана структурна одиниця утворена відповідно до наказу ректора ІФНТУНГ від 18.06.2015р. №109  Професорсько-викладацький склад кафедри  налічує: 1 доктор наук, професор, 2 кандидати наук, доценти, 3 старших викладача та 5 викладачів.

Завідувачами кафедри були: доцент Перкатюк Й.М., доцент Брагіна М.К., доцент Титова В.В., доцент Нізамутдінов Ф.М., доцент Озарко І.І. На сьогоднішній день завідувачем кафедри англійської мови є професор, доктор педагогічних наук Тимків Надія Михайлівна.

Кафедру іноземних мов було створено у 1961 році. З 1993 року кафедра була складовою частиною Інституту гуманітарної підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. У 2002 році кафедру було трансформовано у кафедру англійської мови. Деякий час час кафедра входила до складу факультету навчання іноземних студентів (ФНІС).  Потім кафедра увійшла до новоствореного факультету технічного перекладу та документознавства. Наразі кафедра входить до складу Інституту гуманітарної підготовки та державного управління.

На кафедрі відбуваються науково-методичні семінари, де обговорюють досвід роботи за новітніми технологіями навчання та слухають доповіді викладачіва з актуальних проблем методики викладання ESP, мовознавства, перекладознавства, англійської філології, педагогіки і психології, здійснюється огляд науково-методичних праць з проблем розвитку лінгвометодики вітчизняних та зарубіжних науковців.

Кафедра регулярно проводить предметну олімпіаду з англійської мови, переможці якої беруть участь  у Всеукраїнській студентській олімпіаді. Викладачі кафедри постійно консультують та готують студентів до виступів англійською мовою на студентських наукових конференціях.

Крім того, викладачі кафедри постійно працюють над підвищенням професійної кваліфікації, і тому беруть участь у навчально-методичних семінарах, організованих  National Geographic Learning and Linguist, Cambridge Assessment English, Cambridge University Press, MM Publications Ukraine, Dinternal Education, Training Center Linguist та ін. Тренінги є також дуже популярними серед викладачів кафедри.