Загальна інформація та історія кафедри

Додаткова інформація

У 1961 році було створено кафедру іноземних мов. З 1993 року кафедра була складовою частиною Інституту гуманітарної підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. У 2002 році кафедру було трансформовано у кафедру англійської мови. Деякий час час кафедра входила до складу факультету навчання іноземних студентів (ФНІС).  Потім кафедра увійшла до новоствореного факультету технічного перекладу та документознавства.Наразі кафедра входить до складу Інституту гуманітарної підготовки та державного управління.

Завідувачем кафедри є професор, доктор педагогічних наук Тимків Надія Михайлівна. Під її керівництвом кафедра активно розвивається та йде до нових вершин.

На кафедрі працюють викладачі-науковці з досвідом викладання англійської мови у технічних та гуманітарних ВНЗ, а також загальноосвітніх школах, ліцеях та коледжах. Разом з вітчизняними та зарубіжними методиками викладачі кафедри успішно розробляють та використовують власні навчально-методичні розробки, які успішно поповнюють фонд кафедри.

Крім того, викладачі кафедри постійно працюють над підвищенням професійної кваліфікації, і тому беруть участь у навчально-методичних семінарах, організованих  National Geographic Learning and Linguist, Cambridge Assessment English, Cambridge University Press, MM Publications Ukraine, Dinternal Education, Training Center Linguist та ін. Тренінги є також дуже популярними серед викладачів кафедри. Зокрема, тренінг “Написання проектів. Фонди ЄС”, організований Центрально-Європейською Академією Навчань та Сертифікації, дозволив викладачам ефективніше залучатись до проєктної діяльності кафедри. А тренінги професійного розвитку вчителя у рамках International TESOL/TEFL Conference “Teaching English globally” та “Teaching lexically” (2019)  сприяли налагодженню стосунків з іншими ЗВО України та обміну досвідом в упровадженні сучасних методів вивчення англіййської мови.