ОБЕНГ-БОСОМПЕМ АДУ ЕФАХ (ЦМО)

ОБЕНГ-БОСОМПЕМ АДУ ЕФАХ (Гана) - студент Центру міжнародної освіти ІФНТУНГ, напрям підготовки «Нафтогазова справа», група НСіа-15-1.

1Цей юнак з Гани приїхав в далеку Україну вчитись, щоб у майбутньому допомогти своїй країні розвиватись. Кмітливий та розумний студент бачить себе в науці (це в нашій рубриці, мабуть, вперше серед іноземних спудеїв), прагне зробити наукові відкриття, які б прославили його країну. Вже один його патріотизм вартий поваги.

Та хлопець не якийсь там ура-патріот, він робить все, щоб втілити свої сміливі плани в життя – наполегливо вчиться, працює, розвивається:

- Що посієш, те й пожнеш – таке моє життєве кредо. І сіяти я почав ще в Гані, коли шукав університет нафтогазового профілю в Європі, бо завжди прагнув працювати у цій сфері. Обрав ІФНТУНГ, і сьогодні вважаю, що це – один з найпрестижніших нафтогазових вищих навчальних закладів. Крім того, я тут знайшов не просто висококваліфікованих викладачів, але й наставників. Саме вони спонукали мене до саморозвитку. Тож тепер пожинаю плоди – відмінні оцінки.

У студента надзвичайно висока мотивація – його родина і батьківщина:

- Мої батьки не лише дали мені життя, вони багато зробили для того, щоб я вивчився вдома та зміг здобувати якісну освіту за кордоном! Тож мої досягнення у навчанні – це найменше, чим я можу їм віддячити. Крім того, я хочу бути не просто не гіршим, ніж інші, я хочу бути одним з кращих. Тепер мій час жати!