Моуліом Ясмін Мбоухоуап Саламату (ЦМО)

Моуліом Ясмін Мбоухоуап Саламату (Камерун) - студентка Центру міжнародної освіти, спеціальності 185 - Нафтогазова інженерія і технології, група НІВм-19-3i.

1Це дуже старанна студентка, для якої шлях до здійснення всіх мрій лежить через наполегливість, працю і щиру молитву.

Ясмін відповідальна та старанна не тільки в житті, але й у навчанні, тому й до вибору університету, в якому буде набувати знання, підійшла дуже серйозно. «Часто мене запитують друзі, чому я обрала навчання в ІФНТУНГ? Все дуже просто: тут індивідуальний підхід до кожного студента, високі академічні стандарти й правильно організований навчальний процес. В університеті створені сприятливі умові для навчання: завжди цікаві й інформативні лекції, сучасні лабораторії, буровий центр тощо. Викладачі часто мотивують і підтримують студентів, а це дуже важливо для іноземців. Присутня також і здорова конкуренція між самими студентами. А ще - тут можна знайти себе в різних спортивних секціях чи гуртках».

Але навіть тоді, коли створені всі умови для розвитку та навчання, потрібно багато працювати: «Дисциплінованість, послідовність, працьовитість і молитви – це мій шлях до успіху!», - ділиться зі студентами Ясмін.

А ми бажаємо студентці щастя та якнайшвидше знайти своє покликання в житті!