Дмитро Танчак (ІЕМ)

Дмитро Танчак - студент Інституту економіки та менеджменту, гр. ФН-15-1

Цей енергійний хлопчина з променистими очима має надзвичайно зрілу життєву позицію. Він налаштований приносити своєю діяльністю користь суспільству, навчання для нього – це шлях до сталого розвитку, а життєве кредо – не роби іншим того, чого не бажаєш собі. Дуже людяний підхід для фахівця спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

1Сьогодні Дмитро може похвалитись неабиякими успіхами: відмінник, староста, успішне стажування в школі банкірів у Львові. В рамках програми ІФНТУНГ з дуальної освіти працює консультантом з малого і середнього бізнесу в АТ АКБ «Банк Львів».

Працювати у банківський системі планує й надалі. Вважає, що має великі перспективи кар’єрного зростання та успішної діяльності в Україні. Хоча стимулом поступати в ІФНТУНГ, поза доброю репутацією університету, послужила власне програма з отримання дипломів європейського зразка та можливість навчатись та стажуватись за кордоном.

Та у процесі навчання все змінилось: «Я надзвичайно вдячний своїм викладачам, які побачили та розкрили мій потенціал, сприяли моєму професійному становленню та розвитку, власним прикладом показували як повинна працювати фаховість та командний дух. Отримані в ІФНТУНГ знання – це гідна підвалина для старту в професійне життя».